ПН-ПТ: 9-18
СБ-ВС: 10-15.
Online: 24/7

В корзине пусто!

Чоловічій військовий годинник AMST 3003

Годинники завжди були показником стилю у чоловіків. А військовий годинник повинен бути найкращим в цьому плані. Також він повинен бути надійним, захищеними від пошкоджень при виконанні завдань. Саме ці всі слова можна віднести до чоловічого годинника AMST 3003. Він являє собою елегантну новинку з унікальною особливістю - має два циферблати. У годиннику вбудовані два циферблати - цифровий і механічний. Ця новинка може здаватися досить дивною, але якщо подивитися з іншого боку то можна помітити її комфортну сторону. Адже завдяки цій особливості ви зможете під час поїздки в країну з іншим часовим поясом встановити на одному годиннику місцевий час, а на іншому - домашній.

Годинник становить інтерес не тільки своїм подвійним циферблатом, але ще і запаморочливим дизайном. Тримаючи його у руці і кидаючи на нього свій погляд в голову приходить думка, що дизайнери постаралися на славу під час створення цього військового годинника. Тканинний ремінець щільно притискає годинник до руки, а конструкція годинника дозволяє навіть з габаритними розмірами відчувати з ним себе комфортно.

За весь час продажу цієї моделі годинника на ринку не було чутно негативних відгуків. Військовий годинник АМСТ 3003 універсальний. Він підходить не тільки для людей з військовими спеціальностями, але також і для чоловіків, які люблять походи, риболовлю, полювання та інші види активного проведення часу. Надійність годинника як під час воєнних операціях, так і для звичайного щоденного носіння дозволить вам не турбуватися за його стан. Ви зможете переконатися, що чоловічій військовий годинник AMST 3003 зможе прослужити вам не один сезон і навіть не один рік незалежно від умов.

Чоловічій військовий годинник AMST 3003 привертає до себе увагу не тільки відмінною якістю і унікальним дизайном, але і низькою вартістю. Багато людей побачивши вартість даної моделі подумають, що це дешева дрібничка, але це не так. Все завдяки їх злагодженому виробництву.

Корпус цього годинника зроблений з високоякісного нержавіючого сплаву металів. Він має товщину 12 мм, що є досить тонкою для годинника в стилі мілітарі. Годинник має діаметр 46 мм і важить 130 грам.

Зручність, унікальний дизайн з особливою спеціальною можливістю (наявність двох циферблатів), надійність, якісні складові і принадна вартість - ось все те, що так притягує день у день покупців до даної моделі годинника. Якщо ви людина, яка любить стиль і проживає життя у вічній активності тоді без сумніву, чоловічій військовий годинник АМСТ 3003 це кращий вибір для вас.

 

КУПИТЬ ЧАСЫ МОЖНО ПО ССЫЛКЕ